Výtahy

Sektor výtahů vždy vyžaduje vyšší výkon, vyšší rychlost systému a především vyšší energetickou účinnost, aniž by zapomněl na pohodlí a bezpečnost cestujících.
Práce Gefranu v sektoru osobních výtahů a specializace získané díky spolupráci s největšími staviteli výtahů na světě vyústily v linie navržené pro aplikaci na nejširší škálu systémů.
Kromě toho přítomnost Gefranu v oblastech s největším demografickým růstem mu umožnila předvídat hlavní trendy na trhu, pokud jde o technologie a předpisy.
Tato sekce obsahuje:
• články obecného zájmu
• specifické výrobky pro výtahy
• příběhy zákazníků, kteří si vybrali Gefran

Objevte svět výtahů!

V roce 2022 byla divize pohonů převedena akvizicí do společnosti WEG AUTOMATION Europe

Jak můžete ušetřit peníze v sektoru výtahů?

Inovativní řešení pro úsporu energie ve zvedacím sektoru s rekuperačními výkonovými moduly Gefran pro střídače

Úspora energie je v sektoru výtahů kritickým problémem. Snížení spotřeby energie na výrobních linkách znamená snížení provozních nákladů a ochranu životního prostředí.
Nové měniče Gefran s integrovanou technologií Active Front End (AFE) vám mohou ušetřit více než 50% energie ve srovnání se systémem ovládaným tradičním pohonem. Nečekejte: šetřete energii. Vyberte si měniče Gefran!

Podle údajů ANIE (Národní federace elektrotechnických a elektronických společností) průmysl každý rok spotřebovává více než 50% celkové energie vyrobené v Itálii. Z toho 75% se používá k pohonu elektromotorů, které se staly nepostradatelnými pro všechny typy pohybu.
Výhody plynoucí z používání energeticky účinných technologií jsou zřejmé: nižší dopad na životní prostředí a především nižší náklady pro společnosti a celý energetický systém.

Inovativní řešení společnosti Gefran

Analýzou skutečných potřeb operátorů a neustálou technickou spoluprací se systémovými integrátory a výrobci výtahových systémů vytvořil Gefran inovativní systémy pro optimalizaci a vyšší energetickou účinnost v sektoru osobních výtahů.

Gefran použil své know-how v oblasti řízení energie při navrhování a konstrukci měničů řady AVRy s nejmodernější technologií pro sektor civilních výtahů.

Tyto měniče kmitočtu mají technologii nejnovější generace: integrovaný regenerativní napájecí zdroj Active Front End (AFE) s certifikací CE pro nízkonapěťová zařízení a certifikací UL-cUL pro shodu se směrnicemi pro americký a kanadský trh.

Šetřete energii generováním energie!

Úspora generováním energie? Ano!

U měničů Gefran AVRy jsou setrvačnosti pohonů, jejichž energie se obvykle rozptýlí na topném tělese (a proto se plýtvá jako teplo), řízeny generováním čisté energie. THD – celkové harmonické zkreslení – těchto měničů je menší než 5% a účiník (cosphi) se blíží jedné.

Veškerá energie generovaná svislým pohybem hmoty kabiny a jeho nákladu se získává a vrací zpět do zdroje energie, a lze ji proto použít k jiným účelům.

To znamená, že můžete ušetřit více než 50% ve srovnání se systémem ovládaným tradičním pohonem.

Maximální výkon, bezpečnost a pohodlí

Ale je toho víc: kromě značných úspor na provozu systému zaručuje řada AVRy nejvyšší výkon z hlediska dynamiky a pohodlí a kombinuje složité pokročilé funkce s velmi jednoduchým ovládáním. Může být použit s:

 • svorkovnice
 • uživatelsky přívětivá klávesnice
 • PC program (standardní napájení) a sériová linka RS485
 • připojení polní sběrnice (volitelně): PROFIBUS-DP, CANopen nebo DeviceNet.

Vyberte si rekuperační měniče a ušetřete až 90%. Kromě toho poklesnou emise CO2 až o 6000 kg / rok a své investice rychle odepisujete!

 

Gefran Produkty Topení ventilace klimatizace

ADV200 WA

Vektorový měnič pro transport vody a HVAC

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart