Topení ventilace klimatizace

HVAC

Aplikace HVAC vyžadují vysokou účinnost. Vyžadují architekturu systému a specifické produkty, které nabízejí pokročilé kontroly a také zaručují energetickou účinnost.
Gefran nabízí řadu inovativních produktů a řešení na míru, která uspokojí požadavky všech typů zákazníků na vytápění, větrání a klimatizaci. Měniče Gefran používané k řízení elektrických motorů zaručují nejlepší možnou správu architektury systému a také obrovské ekonomické výhody.

Tato sekce obsahuje:
• články obecného zájmu
• specifické výrobky pro úpravu vzduchu
• příběhy zákazníků, kteří si vybrali Gefran

Objevte svět HVAC!

HVAC: účinnost, přesné měření, rychlá odezva

Měniče pro řízení proměnných v systémech HVAC-R

Dobrá správa měření a kontroly procesních proměnných v systému HVAC je nezbytná, protože poskytuje technické přínosy i značnou návratnost investic.
Přesné měření, rychlá odezva, účinnost a pokročilé řízení jsou základními úkoly produktů s vysokým technologickým obsahem. Zlepšují náklady životního cyklu systémů a zaručují správnou funkci celého procesu.

V systému HVAC-R (teplo – ventilace – vzduch – klimatizace a chlazení) je pro ekonomickou udržitelnost a účinnost systému zásadní dobrá správa měření a řízení procesních proměnných.

V této oblasti se regulační ventily (navzdory jejich známým nevýhodám) stále používají ke správě průtoků. Používání těchto zařízení s motorem, jehož rychlost nelze regulovat a který vždy běží na 100%, způsobí rychlé stárnutí ventilů a mechanických částí, což má za následek ztrátu účinnosti systému.

Nabídka Gefran

Se svou řadou vyhrazených měničů ADV200 WA nabízí Gefran pokročilá řešení pro automatizaci a řízení elektrických motorů a integruje aplikace pro HVAC (chladiče, tepelná čerpadla, generátory horkého vzduchu, konvektory ventilátorů).

Jedná se o ideální produkt pro mnoho odvětví, například: průmyslový, těžební, ekologický, stavební, veřejný, námořní a ropný a plynárenský. Se 7 různými mechanickými velikostmi nabízí řada měničů kmitočtu ADV200 WA výkonový rozsah od 1,5 kW do 1,2 MW s univerzálními napájecími zdroji od 400 V do 690 V.

Pohon lze ovládat alfamerickou LCD klávesnicí a nástrojem „GF eXpress“ pro PC s grafickým rozhraním, které umožňuje operátorovi snadno a intuitivně konfigurovat a sledovat jednotku.

Navštivte speciální stránku a objevte všechny funkce ADV200 WA.

V roce 2022 byla divize pohonů převedena akvizicí do společnosti WEG AUTOMATION Europe

Gefran Produkty Topení ventilace klimatizace

KS

Compaktní velikost SIL2 Volt nebo mA výstupy

TSA

Nízký tlak relativní a absolutní ;Volt nebo mA výstupy

ADV200 WA

Vektorový měnič pro transport vody a HVAC

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart