O nás

Již více než 15 let spolupracujeme s domovským závodem Gefran SPA v Itálii; 20 let se závodem vyrábějící pohony SIEI SPA. Jsem autorizovaným distributorem celého výrobního programu Gefran. Zajišťujeme veškeré služby a s tím související, záruční a pozáruční servis; nabízíme dlouholeté zkušenosti, flexibilitu v případě poradenství či technických zásahů a také mimo jiné nižší ceny, zkrácené dodací termíny oproti konkurenci.

Dovolím si přiblížit společnost GEFRAN

HISTORIE GEFRAN

Gefran má dlouhou a bohatou historii na poli průmyslové automatizace. Počátek společnosti se datuje do roku 1969, kdy byla otevřena první výrobní dílna pro výrobu elektrických rozváděčů převážně pro plastikářské výrobce. V 70 letech Gefran představil na italském ale i mezinárodním trhu regulátor Adamello (později nazývaného jako model 1000), který se stal milníkem pro toto odvětví. V 80 letech společnost rozšířila výrobu o sensory a okamžitě se stala předním výrobcem v oboru; to díky koncepci vysokého rozsahu produktů a kvality sensorů. Velký rozsah produkce a kvalitu komponentů Gefran zaručuje design, výběr surovin a high – tech výroba.

S novým miléniem strategicky převzala společnost SIEI SPA; předního výrobce pohonů, aby rozšířila svou vlastní nabídku technologických produktů, při zachování prestiže a italských odborných znalostí získané společnosti. Gefran Group se základnou v Itálii zaměstnává víc než 900 zaměstnanců ve svých výrobních zařízeních a 17 prodejních kanceláří po celém světě.

Společnost Gefran vždy usilovala o to, aby svým zákazníkům zaručila vysoce kvalitní a spolehlivé produkty, které odpovídají normám. To potvrzují certifikáty kvality, továrny i produktů.

VÝROBNÍ PROGRAM

Snímače

Gefran nabízí přesná zařízení pro měření procesních proměnných: teploty, výkonu, tlaku a polohy. Primární prvky se vyrábějí v čistých prostorách chráněných před jakýmkoli rušením a vybavených hi – tech přístroji.

Regulátory, zobrazovače a výkonové regulátory

Toto je kompletní řada produktů pro zobrazování a kalibraci procesních proměnných. Regulátory, zobrazovače, polovodičová relé a výkonové regulátory jsou vyvíjeny nepřetržitě, aby poskytovaly špičkový výkon při optimalizaci procesů a spotřeby energie systémů zákazníka. Gefran také navrhuje a vyrábí kompletní elektro rozvaděče pro automatizaci strojů používaných při výrobě plastů. Specializovaná divize spolupracuje s výrobci strojů při vývoji řešení na míru..

Elektrické pohony – měniče kmitočtu, DC regulátory & Motion Control

Jedná se o kompletní řadu elektrických pohonů k regulaci rychlosti střídavých a stejnosměrných motorů, střídačů a měničů. Výrobky jsou navrhovány a vyráběny pomocí nejmodernějších technologií v moderním závodě Drive & Motion Control v Gerenzanu. Gefran také nabízí řešení na míru, která splňují specifické požadavky každého zákazníka.

V roce 2022 byla divize pohonů převedena akvizicí do společnosti WEG AUTOMATION Europe

Automatizační platforma

Gefran Soluzioni navrhuje a vyrábí automatizační zařízení, elektrické panely a řídicí software pro průmyslové procesy. S více než 15 000 nainstalovanými stroji a know-how pro řadu aplikací má Gefran Soluzioni časem prověřené odborné znalosti a svým zákazníkům (OEM i konečným uživatelům) nabízí pokročilá řešení pro řízení strojů a procesů.

THE WORLD OF GEFRAN

Gefran zaručuje vynikající kvalitu svých výrobků, které jsou certifikovány podle všech mezinárodních standardů. Výrobní oddělení mají plnou kontrolu nad výrobním řetězcem v každém závodě Gefran, ať už v Itálii nebo v zahraničí, od počáteční fáze návrhu, přes implementaci až po konečnou dodávku zákazníkovi.
Tento jedinečný přístup leží v samém středu filozofie společnosti Gefran: je jedním z hnacích sil, které přeměnily rodinný podnik na mezinárodního lídra v oblasti designu a výroby řešení pro automatizaci a řízení průmyslových procesů.

Společnost Gefran vždy usilovala o to, aby svým zákazníkům zaručila vysoce kvalitní a spolehlivé produkty, které odpovídají normám. To potvrzují certifikáty kvality, továrny i produktů.

Gefran působí na hlavních trzích prostřednictvím šesti výrobních poboček v Brazílii, Číně, Německu, Indii, Švýcarsku a USA. Kromě toho existují obchodní dceřiné společnosti ve Francii, Velké Británii, Belgii, Indii, Singapuru, Turecku a více než 80 mezinárodních distributorů pro globální podporu prodeje. Tento jedinečný přístup leží v samém středu filozofie společnosti Gefran: je jedním z hnacích sil, které přeměnily rodinný podnik na mezinárodního lídra v oblasti designu a výroby řešení pro automatizaci a řízení průmyslových procesů. Společnost Gefran vždy usilovala o to, aby svým zákazníkům zaručila vysoce kvalitní a spolehlivé produkty, které odpovídají normám. To potvrzují certifikáty kvality, továrny i produktů.

Padesát let zkušeností, rozsáhlé znalosti, struktura orientovaná na potřeby zákazníka, a stálé investice do výzkumu a vývoje, to všechno dělá z Gefran Group vedoucí společnost na poli systémů a součástí pro automatizaci výrobních postupů. Zákazníci se na Gefran Group obrací se zárukou odborné pomoci a kvalitního partnerství v oblasti senzorů, komponentů, systémů, měničů a regulátorů.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart